Горизонтальний велотренажер 250G

Горизонтальний велотренажер 250G Замовити 169 059.00 грн.

Основні Характеристики

  • Вага користувача: 220 кг.
  • Габарити: 168 х 69 х 122 см
  • Кількість програм: 14
  • Дисплей: TFT дисплей (діагональ 257 мм)
  • Тип: Генераторного типу

Опис

Екслюзівность і лаконічність - 2 сторони одного тренажера

Ексклюзивний дизайн цього велотренажера - не просто данина зовнішньому вигляду, але і продумане, ефективне рішення для людей з обмеженими фізичними можливостями. Конструкція дозволяє їм сідати і вставати з тренажера не переступаючи його.

Зібравши в собі всі функціональні та практичні переваги технології Fusion, тренажер також дуже зручний в експлуатації для залів будь-якого сегменту. Чого вартий контурне сидіння з підтримкою спини, а також легко регульовані педалі і регулювання рівня навантаження на рукоятках.

Тренажер був спроектований для повної інтеграції з усіма моделями з лінії Fusion.

Більше ніяких проводів!

В основі роботи тренажера лежить система живлення генераторного типу. Це дозволяє позбавити зал від зайвих проводів, чим можна значно розширити можливості використання велотренажера.

Плюси:

  • відсутність дротів (за умови комплектації залу обладнання серії Fusion від Pulse Fitness);
  • розміщення велотренажера не залежить від розташування розеток;

Прогресивні технології - комфорт і безпека експлуатації

Кольоровий TFT-дисплей був по праву визнаний самим простим у використанні монітором, серед усіх відомих кардіомоделей. Це можливо завдяки бездротовій підтримки аудіо- і відеосигналу, а також наявності "зони швидкого контролю" - регулювання швидкості, не перериваючи тренування. У спортивний двопозиційний кермо вбудовані датчики телеметрії і регулювання навантаження для контролю над процесом.

Для більшого комфорту під час тренування тренажер оснащений м'яким сидінням з формованого пенополеуроретана, яке має регулювання по горизонталі. Сидіння стійке до ковзання.
Для зручного транспортування є коліщатка.

Безпека найважливіше

Для того, щоб кардіонавантаження було не тільки результативним, а й безпечним, тренажер має педалі з антиковзаючим покриттям і систему їх біомеханічної амортизації. Це мінімізує ударне навантаження на колінні суглоби під час тренування.
Для того, щоб максимально стійко встановити тренажер використовуються регулювальні гвинти.

Гарантії:

На все обладнання - 2 роки
На зварні рамні конструкції - ДОВІЧНО

Pulse Fitness постійно вдосконалює свою продукцію, тому в конструкцію і дизайн велотренажера можуть бути внесені зміни, що поліпшують її ергономіку або інші показники.